search button

Бабулінг: що це?

Чи чули ви таке слово, як «Бабулінг»? Ні? Але ми впевнені, що ви з ним стикались. Це слово складається зі слів «бабуся» та «булінг». Чи потрібно пояснювати далі? Ну добре, ми пояснимо. Бабулінг – це відоме усім явище, коли якісь бабусі (не завжди твої) ображають тебе без причини. Так-так, ті самі, які сидять під під’їздом та кричать «ПРАСТІТУТКА». З ними знайомі усі, але мало кому вони подобаються. Найчастіше вони тільки псують вам настрій чи день у цілому. Також можуть бути проблеми у людей з тонкою душевною організацією, яким дуже образливо чути у свою адресу погані коментарі.

 

З чого пішов цей термін? Звісно ж, з мемів.

 

 

Чому ж це так виходить? Тому що бабусям сумно. Вони виходять з квартири до своїх подруг, але що ж їм обсудити? Радянський союз вже обговорили, пенсії обговорили… Час переходити на те, що вони більше ніколи не повернуть – на молодість. Також, це заздрість тій самій молодості. Просто їм образливо, що вони свою вже ніколи не повернуть та намагаються її зіпсувати оточуючим.

 

Бабулінг може проявлятися й у твоєї бабусі. Наприклад, коли ти вирішив худнути, а бабуся категорично проти, намагається загодувати тебе усім чим можна. Є велика вірогідність психічного розладу! Але у будь-якому разі, ми їх дуже любимо.

 

Щоб дізнаватися новини першим, підписуйся на НЛО TV у соцмережах Instagram,  Telegram та Facebook!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь