search button

Безглузді випадки у швидкої допомоги

Сьогодні ми розкажемо, наскільки дивно поводяться люди.

Ми вже з вами дуже обізнані у швидкій допомозі, що треба робити до приїзду та як себе поводити. Але знають ці правила не усі…Ну що ж, сьогодні ми розкажемо безглузді, а місцями й страшні історії, які з’явились через необізнаність людей.

 

1.Одного разу машині швидкій довелося їхати на виклик тільки через те, що жінка просто не хотіла йти на роботу! Вона просила парамедиків придумати їй причину для лікарняного.

 

 

2. «Дівчині погано» - пролунав такий виклик! Насправді, ситуація була дуже дивна: дівчина просила сказати її чоловікові, що вона вагітна і точно від нього. Напевно, дівчина вважає, що парамедикам достатньо погляду на вагітну жінку, щоб зрозуміти, чи була вона вірна своєму чоловікові.

 

3. Був такий випадок, що швидка приїхала на виклик дачника, який випадково відрізав собі бензопилою руку. Він знав, що у такому випадку треба покласти кінцівку у холод та помістив її у морозильну камеру. Але, коли вже приїхала швидка, рука перетворилась на шмат льоду та врятувати її не вдалось. Усе тому, що кінцівку треба помістити у холод, правильно, але все ж таки у плюсову температуру. Про це чоловік якраз не знав.

Щоб дізнаватися новини першим, підписуйся на НЛО TV у соцмережах Instagram,  Telegram та Facebook!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь