search button

Дивись першим вирізану зворушливу сцену Тора та Валькірії у «Месники: Завершення»

В останньому фільмі Marvel про Месників Тор намагався поцілувати Валькірію у видаленому епізоді. Весела сцена відбулась, коли персонаж прощався, та, передавав своїй наступниці й близькій подрузі правління в Асґарді, яке і так трималось на ній. Дивись кумедний епізод.  

В останньому фільмі Marvel про Месників Тор намагався поцілувати Валькірію у видаленому епізоді. Весела сцена відбулась, коли персонаж прощався, та, передавав своїй наступниці й близькій подрузі правління в Асґарді, яке і так трималось на ній. Дивись кумедний епізод нижче.

У анімаційному мультфільмі «Ultimate Месники» 2006-го року показано, що Тор і Валькірія відправляються до Асґарда, де Бог грому називає воїна своїм наступником і Королевою Асґардіан, а потім відправляється в космос разом з Вартовими Галактики. Сцена, показана у кінотеатрі, закінчується закликом Ракети та прощанням з Валькірією, але без намагання Тора поцілувати її.

Актор Кріс Гемсворт, який втілив на екрані персонажа, та Тесса Томпсон повернуться до своїх ролей у новій стрічці «Тор: Кохання та грім». Над новим фільмом працює режисер Тайка Вайтіті, який нещодавно отримав «Оскар» за найкраще адаптований сценарій стрічки «Кролик Джоджо». До фільму приєдналася Наталі Портман. Як і більшість сюжетних поворотів новинок студії Marvel, залишається таємницею, так і фільм «Тор: Кохання та грім». Ми можемо лише припустити про майбутній любовний трикутник.

Прем’єра стрічки запланована на 5 листопада 2021-го року.

До вже зазначеної трійки акторів новинки Marvel, може приєднатись Крістіан Бейл. Детальніше читай тут.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь