search button

Хто повинен був зіграти Дракса у «Вартових галактики» на думку Marvel?

Це була найдостойніша боротьба

Режисер фільму «Вартові галактики» Джеймс Ганн повинен були переконати студію Marvel, щоб професійний реслер Девід Батіста був затверджений на роль Дракса Руйнівниці у майбутній стрічці.

Напередодні виходу у серпні 2014-го року «Вартових галактики» студія готувалася до того, що фільм може не стати хітом. Над ним працював відносно невідомий тоді режисер, головну роль виконує актор Кріс Пратт, який був відоміший, як смішний хлопець з парочкою зайвих кілограмів, а дві зірки Він Дізель та Бредлі Купер, лише звучали. Усі критичні закиди виявились неправдивими, оскільки фільм зібрав приголомшливі 772 мільйони доларів у світовому прокаті.

 

Величезна частина успіху фільму зводилась до хімії між персонажами, які є дуже різними. Відповідаючи на питання шанувальника у Twitter Джеймс Ганн заявив, що йому довелося боротись, щоб Батіста виконав роль Дракса, але «це була найдостойніша боротьба».

Можливо, студії Marvel хотіли бачити у цій ролі відомого актора. До 2014-го року Батіста знімався в таких фільмах, як «Ріддік» та «Людина з залізними кулаками», але він був порівняно невідомим. З усім тим, Дракс у виконанні актора та спортсмена став помітним персонажем у фільмі. Згодом Джеймс Ганн зазначив, що хотів би створити стрічку про цього персонажа. Деталі за посиланням.

Зараз Девід Батіста активно знімається у кіно. Нещодавно вийшов фільм «Водій для копа», у якому спортсмен зіграв головну роль зі своїм партнером по Всесвіту Marvel Кумейлом Нанджіані.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь