search button

3 цікаві історії зі зйомок нового сезону «Дефективи» від акторів

Щільність якісного гумору у серіалі дуже велика!

Вже наступного понеділка в ефір НЛО TV увірвуться Тайсон та Цезарь. Популярний ситком про горе-детективів, які мають арсенал нестаранних рішень, стане пігулкою від негативних думок та емоцій. Напередодні прем’єри ми розпитали головних акторів серіалу «Дефективи» про найкумедніші епізоди зі знімального майданчика третього сезону.

«Смішно завжди, коли ловиш «смішинку» і починаєш дивитися від сміху. Час іде, потрібно знімати, а сміх все наростає. Таких моментів було багато під час зйомок третього сезону «Дефективів», адже щільність якісного гумору у серіалі дуже велика!», – зазначив Дмитро Соловйов, виконавець ролі Тайсона у ситкомі.

Більше про новий сезон актори розповіли тут. За посиланням ти знайдеш і спойлери, і неочікувані зізнання від акторської команди «Дефективів».

Для актора Геннадія Василенка, який втілив персонажа Валєру, було важко пригадати щось найсмішніше, бо на його думку кожний епізод найкращий, коли працюєш у супер позитивній команді. Саме такою є команда «Дефективів», однак він виділив один з епізодів.

«Весело було, коли Адель (Катерина Буцька) мала кинути у Валєру банку з під енергетика, і постійно влучала мені в обличчя. Коли ти побачиш цей ідеальний момент в серії, знай, що дублів було багато!»

Натомість Катерина Буцька не може звикнути до вічних акторів сопунів чи членів знімальної групи, які за будь-якої вільної хвилинки намагаються спати.

«Взагалі процес зйомок дуже цікавий, але і складний. Ранній підйом і довга зміна. То ж під час знімального робочого дня можна постійно спостерігати за сплячими акторами, які чекають свою сцену, чи кимось зі знімальної групи. Вони можуть собі це дозволити, бо інколи ми робимо по 10 дублів сцени, через постійні насмішки один над одним, які вириваються посеред ідеального дубля»

Дивись уже 13-го квітня о 17:00 на НЛО TV новий третій сезон ситкому «Дефективи». На тебе з першої серії чекають несподівані сюжетні повороти та багато дотепних жартів. Зустрічаємось в понеділок о 17:00. Не проґав!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь