search button

Дивись фото зі зйомок нового мінісеріалу «Протистояння»

Роман Стівена Кінга, який вперше був опублікований у 1978 році та розповідав про постапокаліпсис, виклепаний біологічною зброєю, отримав нове продовження. Мінісеріал від CBS «Протистояння» повинен вийти у 2020 році. Видання Vanity Fair оприлюднило перші фото, на яких ти можеш побачити образи головних персонажів серіалу.

INSTAGRAM (@vanityfair)

 

«У серіалі підіймуться фундаментальні питання. Чим суспільство завдячує окремій особі та чим ми зобов'язані один одному? Ми сприймаємо, як належне, структуру демократії, проте чи зможемо ми відновити її з нуля?», – розповів автор проєкту Бенджамін Кавелл.

Мінісеріал розповість про пандемію, яка знищила близько 99% людського населення. Серед 1% тих, хто вижив, Рендалл Флегг, якого вважають посланцем диявола. Але є й інші люди – ті, що слідують за Матінкою Абігейл, чорношкірою жінкою, якій понад 108 років. Вона закликає людей до себе у снах, виконуючи волю Бога. Зібравшись в одному з американських провінційних містечок, ці люди організовують «Вільну зону» і готуються позбавити світ від Флегга.

У серіалі головні ролі виконають: Александр Скашгорд (Рендалл Флегг), Вупі Голдберг (Абігейл), Джеймс Марсден(Стю Редман), Ембер Герд (Надін Кросс), а у зірковому камео з'явиться Мерілін Менсон. Дата прем’єри десятисерійного серіалу не оголошена, але очікується, що він дебютує на CBS у 2020 році.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь