search button

Робот Еріка стане головною героїнею нового фільму

Поки кіногалузь у пошуках безпечного відкриття виробництва, ініціатори створюють фільм акторка якого не піддається впливу пандемії, адже вона робот. Нова науково-фантастична стрічка «b» прийняла на головну роль Еріку – робота AI.

«В інших методах акторської майстерності виконавці переносять власний життєвий досвід, але Еріка не має життєвого досвіду. Вона була створена з нуля, щоб зіграти цю роль. Нам довелося моделювати її рухи та емоції за допомогою сеансів, під час яких ми контролювали швидкість її рухів, розвивали характер та мову тіла, а також працювали над емоціями», – зазначив один з шоуранерів проєкту Сем Хозе.

Компанія Bondit Capital Media, яка раніше випустила такі стрічки, як «До кістки» та «З любов’ю, Вінсент», що була номінована на «Оскар» у категорії «найкращий анімаційний повнометражний фільм», та бельгійська компанія Happy Moon Productions і Ten Ten Global Media, яка розташована в Нью-Йорку взяли на себе зобов’язання підтримати фільм у розмірі 70 мільйонів доларів.

Нова інноваційна стрічка розповість про вченого, який виявляє небезпеки, пов'язані з програмою, створеною ним для вдосконалення людської ДНК. Згодом він допомагає розробленому роботу-жінці (Еріці) втекти.

Спочатку робот Еріка повинен був дебютувати в іншому фільмі режисера Тоні Кей («Американська історія Ікс»), але він покинув роботу над проєктом. Поки не оголошено, хто стане новим режисером стрічки та акторський каст, однак продюсери зняли деякі сцени за участі Еріки в Японії у 2019 році. Очікується, що виробництво продовжиться у червні 2021-го року.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь