search button

Дивно і трохи сумно: Актори «Мамахохотала» про зйомки нового сезону

Сьогодні на НЛО TV прем’єра нового сезону гумористичного шоу «Мамахохотала». Зміни у світі не пройшли повз улюблену програму глядачів. Ми розпитали в акторів студії, як вони знімали нові епізоди, адже цього разу у глядацькій залі було порожньо.

«Емоційно дуже складно! Гумор – це така штука, де є миттєва оцінка твоїх дій. Це – сміх. Якщо його немає, тоді твоя підсвідомість говорить: «Щось іде не так». Мені було важко з цим справлятись! Тому, ми вже дуже чекаємо, коли до нас в зал повернуться наші глядачі», – зазначив ведучий шоу «Мамахохотала» Ігор Рева.

Натомість його колега по сцені Євген Янович не відчув складності у зйомці шоу без глядачів. Для актора це зовсім інший досвід.

«Дивно і трохи сумно. Ти ніби й розумієш, що так правильно. Але, глядачі та їх реакція, – це те, заради чого ми займаємось професією. Тому без них не складно, просто це зовсім по-іншому і точно не так кайфово».

Не вистачало фідбеку й акторці Ірині Хоменко. Попри це вона зазначила, що намагалася викладатися на усі 200%, щоб глядачі по той бік екрану зарядилися позитивом.

«Без глядачів порожньо. Здається, що ти не віддаєшся на усі можливі 100%. Ефект бумерангу не спрацьовує й обмін енергетикою не відбувається. Однак цей сезон буде особливим не лише через це, а й нові кумедні сценки та мініатюри».

Що відбувається у Вані та Люди, Ані та Женя, Валєрчика та Ва-Вадіка? Новий сезон дасть відповідь та покаже життя з різних, але таких знайомих боків. Актуальні жарти, повсякденні ситуації, нові образи та перший в історії інтерактивний номер, в якому глядач сам обирає, що буде далі.

Усе це чекає на тебе сьогодні, 6-го вересня, о 16:00 на НЛО TV у новому сезоні шоу «Мамахохотала».

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь