search button

«Чародійки» проти «Усі жінки відьми»: Що не поділили актори?

24-річна канадська акторка Сара Джеффрі, яка зіграла головну роль у перезавантаженні серіалу «Усі жінки відьми», розкритикувала Роуз Макгавен і Голлі Марі Комбс, які висловили свою думку щодо сучасної адаптації культового шоу 2000-х років.

«Я бачила це раніше та утримувалась від будь-якої реакції. Я думала, що краще просто дозволити їм кричати у прірву. Однак я все ж хочу зазначити, що мені здається сумним і відверто жалюгідним бачити, як дорослі жінки поводять себе так. Я справді сподіваюсь, що вони знайдуть щастя в іншому місці, не принижуючи акторський склад та членів команди, які працюють над новим шоу. Я б соромилась поводитись так», – написала Сара Джеффрі в соцмережах, посилаючись на відео з Роуз Макгавен і Голлі Марі Комбс.

Сюжет культового серіалу «Усі жінки відьми» зосереджений на трьох сестрах Галлівел: Прю (Шеннен Догерті), Пайпер (Голлі Марі Комбс) і Фібі (Алісса Мілано). Після смерті Прю їхня давно втрачена зведена сестра Пейдж Метьюс (Роуз Макгавен) посідає місце молодшої в «Силі трьох». Після восьми сезонів фантастично-драматичний серіал закінчився, однак телеканал CW у 2018 році презентував переосмислену версію культового шоу. Головні ролі у серіалі «Чародійки» зіграли Меделін Манток, Мелоні Діаз та Сара Джефрі.

Оригінальні зірки серіалу «Усі жінки відьми» з самого початку висловлювали своє розчарування перезавантаженням. Голлі Марі Комбс зазначила, що їй важко дивитись, як «наживаються на важкій роботі колишньої команди. Шеннен Догерті була відкритою щодо переосмислення і зазначила, що вона «заінтригована ідеєю». Натомість Алісса Мілано відчувала розчарування через те, що «команда нового шоу не звернулась до оригінального складу». Але вона сподівалась, що серіал зможе охопити «нове покоління шанувальників».

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь