search button

Хто він, новачок акторського складу «Швидкої»

На НЛО TV стартував новий сезон серіалу «Швидка», який не лише повернув в ефір улюблених персонажів, а й представив новачка колективу. Секретного персонажа зіграв талановитий український актор Сергій Петько. Чи згадав ти його? Адже актор з’являється у серіалі не вперше.

«Ми здружились ще в другому сезоні, коли він грав у нас в епізоді колишнього начальника Жори. У третьому сезоні «Швидкої» закріпили дружбу», – пригадує виконавець ролі Гени, актор Ярослав Герус.

Перша серія нового сезону «Швидкої» мала багато сюрпризів. Олександр Сергійович (Андрій Бурим) став новим міністром охорони здоров’я, тоді як його брат Спартак Сергійович зайняв місце головного лікаря. Також персонаж Сергія Петько у минулому був одногрупником Ігоря Шульги (Геннадій Василенко).

«Сергій прекрасний актор і чудова людина. Він створив унікальний, як на мене, образ: цікавий смішний і глибокий. З ним дуже приємно працювати», – наголосив актор Геннадій Василенко.

Як наводитиме лад у лікарні новий головний лікар та чи усі працівники сприймають його серйозно? Розкажуть нові епізоди серіалу «Швидка». Звісно ж ти також дізнаєшся про розвиток взаємин між вже улюбленими персонажами шоу.

Дивись третій сезон серіалу «Швидка» по буднях о 19:00 у компанії НЛО TV.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь