search button

Ігор та Олексій Реви розповіли, як їх розрізнити

У новому випуску шоу «Без краватки» з чарівною ведучою Іванною Онуфрійчук актори «Мамахохотала» брати-близнюки Ігор та Олексій Реви дали перше відверте інтерв’ю. У ньому хлопці розповіли, як їх розрізняти, та наскільки вони різні, попри зовнішню схожість.

«Ми, звичайно, не Івлєєва, але у нас Дудь гарніший. Сьогодні на НЛО TV вийшло наше перше велике з Ігорем інтерв'ю. Дякую Іванні Онуфрійчук і її шоу «Без краватки» за запрошення. Зйомка пролетіла як 5 хвилин, хоч і тривала близько трьох годин. Було незвично», – написав Олексій Рева у своєму Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от ???? Алексей Рева. Мамахохотала (@aleksey_reva)

У новому випуску «Без краватки» Іванна Онуфрійчук навчилась розрізняти братів-близнюків і поділилась секретом з глядачами. Натомість Ігор та Олексій щиро відповіли на усі запитання, зокрема зізнались, як потрапили до гумористичного шоу «Мамахохотала». Уявляєш, це був не серйозний підробіток двох братів, які переїхали до Києва. Детальніше дивись у відео нижче.

Вмикай НЛО TV щоп’ятниці  о 23:00 та дивись новий випуск шоу «Без краватки». У гостях чарівної ведучої Іванни Онуфрійчук щоразу новий претендент на звання «Справжнього чоловіка», а іноді їх буває двоє, як у випадку з братами. Тоді як у вихідні о 15:30 НЛО TV та гумористичне шоу «Мамахохотала» розкачає твій настрій на повну.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь