search button

Екстрасенс – прем’єра на телеканалі НЛО TV

Зустрічати весну потрібно красиво! Тому вже 1-го березня о 18:00 на телеканалі НЛО TV відбудеться прем’єра нового серіалу «Екстрасенс». Це ситком про винахідливого хлопця Костянтина, який не вірить у містику, але вдало використовує забобонність людей для заробітку.

«Для нас це достатньо новий досвід, адже ситком «Екстрасенс» – перший крок каналу в розширенні палітри наших серіальних жанрів і плавний перехід до легких сучасних детективів. Вже цієї осені наші глядачі побачать кілька нових цікавих проєктів», – наголосив директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

За сюжетом, переможець шоу «Битва окультистів» Костянтин Шумейко заробляє на життя, вдаючи з себе екстрасенса Любомира Мерлана. Сам Костя зневажає все потойбічне і за допомогою логіки та ерудиції допомагає наївним людям розв'язувати проблеми, які, на перший погляд, здаються чимось містичним і магічним.

До Кості підселяється його брат Ігор – невдаха, який марно намагається повернути колишню дружину Вікторію і завоювати прихильність сина Марка. Порядок у квартирі екстрасенса підтримує хатня робітниця Валентина Іванівна – досвідчена жінка, яка за словом до кишені не полізе. Костя та Ігор проводять багато часу в барі, де працює Уна – колишня мажорка, яка пішла проти волі батька і тепер звикає до життя на вільних хлібах. Замість навчання в Лондоні вона працює в барі та мріє стати рятівницею диких тварин в Африці. Друзі допомагають Кості у вирішенні заплутаних справ.

«Ми дуже відповідально поставились до кастингу на головні ролі, і я впевнений, що глядачі закохаються у наших Костю, Ігоря, Уну та Валентину Іванівну. Крім цього, над проєктом працювала дуже сильна команда. Наприклад, нашим художником-постановником був Андрій Лідаговський, відомий усім за головною роллю в українській стрічці «Мої думки тихі». Сподіваюсь, наш глядач оцінить і полюбить комедійний детективний серіал «Екстрасенс», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

Прем’єра ситкому «Екстрасенс» на НЛО TV відбудеться 1-го березня о 18:00!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь