search button

Як актори серіалу «Екстрасенс» перевтілились у своїх персонажів?

Вже зовсім скоро на НЛО TV стартує новий серіал «Екстрасенс». Це ситком про винахідливого хлопця Костянтина, який не вірить у містику, але вдало використовує забобонність людей для заробітку. У цьому йому допомагає брат Ігор та дивакувата знайома Уна. Ми розпитали у виконавців головних ролей, чи легко вони потоваришували зі своїми новими персонажами?

«Я намагався жити зі своїм образом. Так краще його розумієш, починаєш відчувати та далеко від нього не відходиш. На жаль, можна відпустити, а потім не знайти» – зазначає виконавець ролі Ігоря актор Євген Арабаджийський.

Для того, щоб перевтілитись у брата головного героя, який переживає складне розлучення і намагається при цьому тримати «хвіст пістолетом», акторові потрібно було зосередитись. Попри це, Женя також натякає, що гарний настрій на знімальному майданчику та в гримерці сприяли, однак іноді, щоб бути на одній хвилі з персонажем, він усамітнювався, слухаючи музику, перед виходом у кадр.

«У перервах між сценами, я думала, про що завгодно, та іноді раптово озвучувала це присутнім. У моїй голові була певна послідовність думок, проте для оточення вона була неочевидною. Саме так діє Уна», – наголосила виконавиця ролі Анісія Стасевич.

Персонаж Уни – колишньої мажорки, яка пішла проти волі батька і тепер звикає до життя на вільних хлібах, неодмінно змусить глядача сміятися, переконана акторка. Однак дівчина не така проста, як здається на перший погляд. Так, замість навчання в Лондоні, вона починає працювати в барі та мріє стати рятівницею диких тварин в Африці, однак їй потрібна сильна воля для того, щоб повідомити усім про самостійно обраний шлях.

Не проґав прем’єру нового серіалу «Екстрасенс» на НЛО TV! Перші епізоди стартують в ефірі телеканалу 1-го березня о 18:00.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь