search button

Євген Арабаджийський про сцену з собачкою

Новий серіал на НЛО TV «Екстрасенс» познайомив тебе з актором Євгеном Арабаджийським, який виконав роль Ігоря – брата головного героя та батька, який намагається бути гарним прикладом для свого сина. Попри масу комічних ситуацій під час роботи над серіалом, актор виділяє один, який запам’ятався йому найбільше.

«Пам'ятаю, як знімали ми сцену з собачкою. Я тримаю її на руках, а вона крутиться, не сидиться їй на місці, облизує мене... Господиня, щоб заспокоїти її, робить звук, як кличуть песиків. А я подумав, що вона шле мені повітряні поцілунки. Ну і я їй відповідаю: «цьом-цьом». Усі починають сміятися, а я спочатку не зрозумів, і знову шлю господині повітряний поцілунок, і тут до мене доходить!», – з посмішкою пригадує актор.

На знімальний майданчик серіалу «Екстрасенс» завітав не лише песик. Також у кадрі актори взаємодіяли зі щуром. Кумедну історію про нього розповів виконавець головної ролі Костянтин Олексенко за посиланням.

Вмикай НЛО TV у будні о 18:00 та дивись нові епізоди комедійного серіалу «Екстрасенс», який розкачає твій настрій. Якщо проґавив, не біда, адже о 19:00 серія буде доступною на нашому YouTube-каналі.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь