search button

Євген Арабаджийський за 5 годин прийняв рішення щодо участі в серіалі

Зірка нового комедійного серіалу «Екстрасенс» актор Євген Арабаджийський втілив на екрані Ігоря, брата головного героя Костянтина (Костянтин Олексенко), або екстрасенса Любомира Мерлана. Роль була дуже близька акторові, тому він погодився стати частиною ситкому одразу, як ознайомився зі сценарієм.

«Рішення прийняв, як тільки повністю прочитав сценарій. Мені мій персонаж здався до болю рідним – як ніби, це та людина, яка поруч, і я його знаю дуже давно. Позитивно вплинуло ставлення організаторів на кастингу та пробах. Було відчуття дежавю, що я тут був, і мене тут знають. Тому думав, якщо не помиляюся, з 12:00 до 18:00. О 18:10 набрав продюсера і повідомив своє рішення».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Евгений Арабаджийский (@yevhen_arabadzhyiskyi)

Лише через 5 годин, Євген Арабаджийський знав, що хоче втілити Ігоря на екрані. Попри це, актор також зазначає, що спочатку було складно.

«Будь-яка роль – це праця! Кожну сцену намагався зрозуміти Ігоря: чому він так чинить, що його на це підштовхнуло, які можуть бути наслідки? Режисер багато допомагав, підказував, знайомив мене з Ігорем. Коли ми вже «познайомились», складнощів не було – ми стали єдиним цілим».

Вмикай НЛО TV у будні о 18:00 та дивись новий комедійний серіал «Екстрасенс» за участі Євгена Арабаджийського. Його новий персонаж знає, як розкачати твій настрій!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь