search button

Кіновихідні з НЛО TV

Усі ми не без гріха. НЛО TV пропонує відправитись у місто, яке розкриває навіть потаємні секрети. Чи зможеш ти залишитись неушкодженим та потоваришувати з головними героями Брюса Уілліса, Міккі Рурка та Клайва Оуена, які прагнуть помсти?

Еквілібріум – 27 березня, 15:10

Події відбуваються в недалекому майбутньому. Третя світова війна залишила після себе руїни та цілковите спустошення. Емоції стають головним джерелом всіх бід. Щоб їх придушити, масово виробляється препарат «Прозіум», однак виникає рух опору. Для боротьби з ним створили організація «Тетраграмматон», однак її працівники не надійні...

Хеллбой – 27 березня, 17:10

У фашистській Німеччині, в результаті численних експериментів, з пекла проникає Демон, за допомогою якого німці хочуть змінити хід війни, адже втрачають свої позиції. Але в результаті дій спецпідрозділу союзників, наукова база була розгромлена й експеримент невдало перервався. Саме так демон опинився у нашому світі, а ворота в інший вимір залишилися відкритими.

Місто гріхів – 28 березня, 15:30

Дія фільму відбувається у вигаданому містечку Бейсін-Сіті, яке тривалий час виконувало функцію перевального пункту для золотошукачів. Уся влада тут зосереджена в руках корумпованих політиків, мафіозних кланів і продажної поліції. Стрічка розповість історію чотирьох героїв, які прагнуть помсти й досягнуть своєї мети за будь-яких обставин!

Місто гріхів 2 – 28 березня, 18:00

Сюжет фільму розповідає чотири історії, що відбулись в Місті Гріхів. Двайт – постійно бореться зі своїми внутрішніми демонами. Джонні – молодий гравець, який вирішив перемогти найголовнішого лиходія міста. Марв – прокинувся серед трупів і тепер всіма силами прагне згадати, що з ним сталося. Ненсі ж намагається пережити втрату найдорожчої людини.

Вмикай НЛО TV та дивись культові стрічки у хорошій компанії!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь