search button

Кіновихідні на НЛО TV

Наступні вихідні змусять тебе замислитись про майбутнє, у якому ти б не хотів опинитись. Матриця нагадає про повстання машин, а Еквілібріум – про поневолення людей самими ж людьми. Однак це не стане перешкодою, перед переглядом культових фільмів на НЛО TV.

Еквілібріум – 21 серпня, 21:00

Людство насилу пережило Третю світову війну, тому дійшло висновку, що черговий такий масштабний конфлікт призведе до загибелі життя на Землі. У місті-державі Лібрія оголосили джерелом всіх минулих бід емоції. Щоб придушувати почуття, населення зобов'язане приймати спеціальний препарат «Прозіум». У разі непокори порушників просто вбивають. Однак головний герой, Джон Престон, розбиває флакон з необхідною дозою «Прозіума» і починає відчувати…

Назустріч пітьмі: Гарний хлопчик – 21 серпня, 23:00

Самотній дівчині, яка втратила роботу і стомилася від постійних безуспішних побачень, порадили завести собаку «емоційної підтримки». Але після того, як вона забирає до себе собаку, всі навколо починають  дивним чином помирати.

Матриця – 22 серпня, 20:15

Талановитий програміст Томас Андерсон веде одноманітне життя, розважаючись лише тим, що у вільний від роботи час займається хакерством під псевдонімом Нео. Але все змінюється, коли він зустрічає загадкового чоловіка, на ім'я Морфеус. Він пропонує розкрити йому приголомшливу правду про реальний світ, адже впевнений, що Нео –  обраний, завдання якого врятувати людство від влади машин.

Назустріч пітьмі: Чинний режим – 22 серпня, 23:00

Пацієнту психлікарні, що страждає на амнезію, підозрює, що насправді він президент Сполучених Штатів Америки і його утримують в клініці насильно. Він починає продумувати план втечі, який дасть фору і можливість у всьому розібратись.

НЛО TV заряджає!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь