search button

Новорічні вихідні із НЛО TV!

Відзначай Новий Рік разом із нами. Ми зібрали всі ваші улюблені проекти, які точно стануть чудовим початком 2022 року!

"Шрек" - 1 січня, о 18:30

Шрек – це великий зелений огр. Він спокійно жив на своєму болоті у лісі. Але одного разу лорд Фаркуард, який керував чарівним королівством, вирішив зігнати всіх казкових істот на болото. Після цього спокійне життя Шрека скінчилося. Тепер він має єдину можливість повернути на своє болото тишу - врятувати принцесу Фіону із замку дракона і привести її до лорда Фаркуарда.

"Шрек 2" - 1 січня, о 20:10

Після медового місяця Фіона і Шрек виявляють біля своїх глашатих дверей, які від імені короля і королеви чарівної країни запрошують їх на сімейну вечерю. Разом з Ослом вони вирушають до тридев'ятого царства. Однак на всіх чекає багато несподіванок на цій вечері, наприклад, для батьків - дізнатися, що їхня дочка теж стала огром.

"Турбо" - 2 січня, о 18:30

Характер равлика на ім'я Турбо помітно відрізняється від уявлень про звичайних садових равликів, який живе розмірено і нікуди не поспішає. У нашому герої закипає кров, коли він бачить перегони по телевізору. Неквапливе і розмірене життя Турбо перериває нещасний випадок, внаслідок якого він набуває надздібності. Тепер наш герой може пересуватися зі швидкістю звуку. Натиснувши на газ, Турбо поспішає вирушити на пошуки найнеймовірніших пригод.

"Підводна Братва" - 2 січня, о 20:30

Раптом у житті малька Оскара все змінюється, і він стає відомим усьому підводному світу як «Гроза Акул». Справа в тому, що він привласнив собі те, що не робив, а саме вбивство сина глави злочинної групи акул. Однак незабаром він розуміє, що слава і смертельна небезпека йде пліч-о-пліч.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь