search button

Пригодницькі кіновихідні на НЛО TV!

Культова пригодницька трилогія «Мумія» на НЛО TV! Ця серія фільмів стала справжнім голівудським скарбом, адже вже багато років продовжує підкорювати глядачів по всьому світу. 

Субота о 18:00 та неділя о 16:10
«МУМІЯ»

На безкрайніх просторах єгипетської пустелі компанія відчайдухів різних національностей нишпорить у пошуках незліченних скарбів фараона, над якими тяжіє страшне стародавнє прокляття. Поруч зі скарбом спочиває мумія підступного жерця, жорстоко страченого за жахливе вбивство могутнього правителя Єгипту. Золотошукачі потривожили багатовіковий спокій гробниці, і мумія встає з могили, щоб занурити світ у царство кошмару... 

Субота о 20:30 та неділя о 18:50
«МУМІЯ-2. ПОВЕРНЕННЯ»

Минуло десять років… Наш відважний герой, шукач пригод Рік О`Конелл, тепер багатий, щасливо одружений з прекрасною Евелін і виховує свого восьмирічного сина Алекса.  Зловісний жрець Імхотеп знову повстав із мертвих!  Тепер у Ріка, Евелін та малюка Алекса є всього сім днів, щоб урятувати світ.

Неділя о 21:30
«МУМІЯ: ГРОБНИЦЯ ІМПЕРАТОРА ДРАКОНІВ»

Зачарований чарівницею, безжалісний китайський імператор-дракон повинен провести вічність у забутті. Його 10 000 воїнів перетворилися на теракотових воїнів. Однак коли шукач пригод Алекс О’Коннелл випадково будить володаря від вічної сплячки, він вимушений шукати допомоги у єдиних людей, які знають, як впоратися з воскреслими мерцями: у своїх батьків. Монарх повертається до життя, і наші герої розуміють, що його сила за цю тисячу років тільки збільшилася. Мумія готова підняти всю Азію у боротьбі за світове панування... якщо О’Коннелл її не зупинять.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь